Komentari 10

Nadmašio je Piplicu: Pogledajte tragikomičan gol iz Australije...

1

U svom australskom debiju na klupi Melbourne Knightsa Aljoša Asanović došao je do pobjede. Međutim, više od samog rezultata sigurno će zapamtiti treći gol svoje momčadi...

Igrala se 73. minuta prvog kola australske NPL lige između Melbourne Knightsa i Oakleigh Cannonsa kad je pao jedan od najbizarnijih golova desetljeća.

Kym Harris, igrač Knightsa koje vodi Aljoša Asanović požrtvrovno se bacio i poslao jednu 'svijeću' u kazneni prostor, golman gostiju čekao je da ona izađe iz terena, kad ono...

Lopta je u letjela u čudnom luku i na opće iznenađenje, od glave nesretnog golmana, završila u mreži. Bio je to i ključan gol u pobjedi Knightsa 3-2.

POGLEDAJTE VIDEO OD 1:54:

Ovo nas je podsjetilo na legendarnog Tomislava Piplicu i gol koji je primio u dresu Energie Cottbusa protiv Borussije Dortmund u Bundesligi u sezoni 2000/01.