Komentari 46

Ne ide bez Modrića: Villarreal je odnio veliki bod iz Madrida

4

ČOP ZABIO Villarreal je vodio na Bernabeuu golom Soriana koji je izveo "panenku" iz penala. Sergio Ramos iskupio se za penal i zabio je za 1-1. Modrić nije igrao za "kraljevski klub"

Nogometaši madridskog Reala u susretu 5. kola španjolskog prvenstva odigrali su na svom Santiago Bernabeu samo 1-1 (0-1) protiv Villarreala i tako ispustili prve bodove u Primeri ove sezone.

Gosti su poveli u samoj završnici prvog poluvremena iz 11-erca kojega je realizirao Bruno Soriano nakon igranja rukom u kaznenom prostoru Sergija Ramosa. Stoper Reala se iskupio za svoju pogrešku golom za poravnanje na početku drugog poluvremena, u 48. minuti utakmice.

Usprkos pritisku, Real nije uspio postići i pobjednički gol, pa je tako prekinut njegov ni od 16 uzastopnih prvenstvenih pobjeda koji je trajao od 27. kola prošlog prvenstva. Mateo Kovačić odigrao je čitavu utakmicu za "kraljevski" klub, dok Luka Modrić nije konkurirao za nastup.

Čop zabio iz penala

Duje Čop zabio je za Sporting iz Gijona u 1-2 porazu kod Celte. On je svoj treći ovosezonski gol postigao u 80. minuti iz penala za 1-1. No, domaći su u preostalom vremenu uspjeli postići pobjednički pogodak, također s bijele točke je u 87. minuti precizan bio Iago Aspas. Prvi gol za Celtu postigao je Hugo Mallo (66).

Čop je odigrao svih 90 minuta za Sporting koji je trenutačno osmi sa sedam bodova, dok je Celta prvom pobjedom u sezoni skočila na 16. mjesto sa četiri boda.