Komentari 3

Neugodni Čarli skrivio penal udarcem tamo gdje najviše boli

1

Bivši hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka skrivio je penal u prvoj utakmici polufinala ruskog Kupa na vrlo neobičan način. Nehotice je koljenom u međunožje udario suparničkog igrača

Vedran Ćorluka uvijek je plijenio svojom staturom i beskompromisnošću u duelima, a snagu našeg bivšeg reprezentativca osjetio je Finac Roman Eremenko i to tamo gdje najviše boli - u međunožje! Lokomotiv i Rostov remizirali su 2-2 u prvoj utakmici polufinala Kupa.

Igrala se 81. minuta, naš Čarli je u skoku koljenom u već spomenuto mjesto pogodio veznjaka Rostova Eremenka, a sudac Kiril Levnikov je tek nakon pregledavanja VAR-a dosudio kazneni udarac.

>>>VIDEO pogledajte ovdje<<<

Iskoristio ga je Bugarin Ivelin Popov za 2-1, a Ćorluku i Lokomotiv spasio je Portugalac Eder golom u 85. minuti.