Komentari 31

Nikako ih krenuti: United ne pobjeđuje niti s igračem više

10

Manchester United je još jednom ostao bez pobjede. Ovaj puta u četvrtoj prvenstvenoj utakmici protiv Southamptona i to čak nakon što su prvo vodili, a zatim imali i igrača više u finišu utakmice...

Southampton i Manchester United remizirali su na stadionu St. Mary's 1-1 u utakmici 4. kola Premiershipa.

Premier League - Southampton v Manchester United

Izgledalo je sve dobro za "crvene vragove" u početku utakmice. Daniel James zabio je s vrha kaznenog prostora u rašlje Southamptona za 1-0 već u 10. minuti susreta, a na pauzi se činilo da će tako i ostati. Ipak, u drugom se dijelu Southampton vratio. Izjednačili su u 58. minuti, kada je Jannik Vestergaard zatresao mrežu glavom.

No, otvorila se prilika za United. Naime, Southampton je u 73. minuti ostao s igračem manje nakon što je isključen Kevin Danso, ali gosti iz Manchestera nisu uspjeli  do pobjede niti s igračem više.

To je već treća ispuštena pobjeda iz ruku Uniteda u samo četiri kola. Jedina pobjeda koju imaju je ona iz prvog kola protiv Chelseaja, nakon čega su uslijedili poraz (Crystal Palace) i dva remija (Wolverhampton i Southampton)