Ništa-ništa, Inter i Slaven bez pobjednika i bez pravih prilika

1

U utakmici 13. kola Prve HNL Inter iz Zaprešića i Slaven Belupo igrali su 0-0. Bila je to utakmica s jednom pravom prilikom, a okupljeni su gledatelji mogli vidjeti velik broj žutih kartona, kao i jedan crveni

Inter i Slaven Belupo odigrali su utakmicu pred 200 gledatelja na stadionu ŠRC Zaprešić, a sudio je Mlakar iz Zagreba.

Utakmica nije obilovala prilikama - tek je u drugom poluvremenu upućen prvi udarac u okvir gola, a najveću je priliku na utakmici promašio je Komnen Andrić na odličan ubačaj Čelikovića. Zahvatio ga je potkoljenicom i poslao u gol aut. Pred sam kraj utakmice pocrvenio je i Šarlija nakon neopreznog starta na Ajayiju kojim je zaradio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Slaven Belupo je šesti na ljestvici sa 13 bodova, koliko ima i sedmi Hajduk, dok je Inter osmi s dva boda manje.

Na vrhu je Dinamo sa 33 boda, druga Lokomotiva ima 28, a treći Osijek 24.