Komentari 10

Njemački golman slao sms poruke tijekom utakmice

1

Tim Wiese (27) branio je u prvom poluvremenu za Njemačku u prijateljskoj utakmici protiv Obale Bjelokosti. U drugom je bio na klupi i slao poruke

Njemački golman Tim Wiese (27) branio je za reprezentaciju u susretu protiv Obale Bjelokosti u srijedu (2-2). Na golu je bio samo prvo poluvrijeme, a u drugom je sjedio na klupi. Fotografi su ga uhvatili kako iz torbe vadi iPhone te se s nekim dopisuje. Werderov golman pokušao je opravdati svoj čin.
- Nakon poluvremena sam se otuširao i odjenuo trenirku. Nisam u početku niti shvatio da mi je u torbi telefon. Izvadio sam ga i pogledao da li mi je netko poslao poruku - pravdao se Wiese.
To je bila prva utakmica Njemačke nakon tragične smrti golmana Enkea. Izbornik 'elfa' Joachim Löw potvrdio je da Wieseu ne prijeti nikakva kazna zbog dopisivanja na klupi.
- U reprezentaciji nemamo kodeks koji zabranjuje takvo što. Ali ja polazim od pretpostavke da nitko ne koristi mobitel dok je na klupi. Morat ćemo, čini se, o tome porazgovarati - rekao je Löw.