Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Novi kiks Reala: Luka asistirao, Bale zabio dva pa pocrvenio...

None Foto: JUAN MEDINA 4

Hrvatski kapetan nije od prve minute nastupio za madridski Real, ali kada je ušao spasio je svoj klub od potopa na gostovanju. Madriđani su gubili 2-1 kada je Luka asistirao Baleu za konačno izjednačenje...

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je asistent za drugi pogodak Garetha Balea kojim je madridski Real uspio osvojiti bod odigravši 2-2 (1-1) na gostovanju kod Villarreala u susretu 3. kola španjolskog prvenstva.

Modrić, koji je u igru ušao u 68. minuti, u 86. se minuti izborio za jednu loptu na sredini igrališta, povukao prema kaznenom prostoru domaćih te predao na desnu stranu gdje je bio Bale koji je iznenadio domaćeg vratara pogotkom u bliži kut.

La Liga Santander - Villarreal v Real Madrid | Autor: JUAN MEDINA/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL Foto: JUAN MEDINA/REUTERS/PIXSELL/REUTERS/PIXSELL

Inače, Villarreal je vodio sa 1-0 i 2-1 golovima Gerarda Morena (12) i Moija Gomeza (75), a Bale je svoj prvi pogodak postigao u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Real je sada peti s pet bodova, dok je Villarreal 16. s dva.

Na vrhu je Atletico Madrid s maksimalnih devet bodova.