Komentari 15

Očajni United pao od Burnleya, Leicester se vratio pobjedama

1

Navijači 'crvenih vragova' počeli su napuštati stadion u 70. minuti kad je United gubio 2-0 od Burnleya. Tottenham je s povratnikom Llorisom bio bolji od Norwicha (2-1), dok je Leicester uzeo tri boda West Hamu (4-1)

Navijači na Old Traffordu proživljavaju teške trenutke jer njihov klub izgleda jako loše. Manchester United na domaćem terenu nije zabio ni gol protiv Burnleyja, a primio je dva (0-2). De Gea je dobio dva gola iz dva udarca u okvir gola. Tako su 'crveni vragovi' dopustili Tottenhamu, Wolvesima, pa čak i Sheffieldu da se u potpunosti uključe u borbu za 5. mjesto.

Premier League - Manchester United v Burnley

Napadali su Solskjaerovi izabranici od prve sekunde, ali bezuspješno. Jedan klasični engleski gol zabio im je Wood u 39. minuti te su gosti mogli zadovoljni na odmor (0-1). U nastavku je još jedan dodao i Rodriguez u 56. minuti, a do kraja utakmice domaći nisu ozbiljnije zaprijetili Popeu na golu gostiju.

Leicester je pak na domaćem terenu bez većih problema svladao West Ham (4-1). Već na poluvremenu su vodili 2-0 golovima Barnesa i Pereire. U 50. minuti zabio je Noble iz penala, ali nisu se dale 'lisice'. Do kraja utakmice je dva gola zabio Ayoze Perez koji je u 81. minuti pogodio iz penala, a u 88. minuti riješio sve dileme na asistenciju Iheanacha

Premier League - Leicester City v West Ham United

Tottenham je kod kuće pobijedio Norwich 2-1, a nakon ozljede ruke u momčad se vratio Hugo Lloris. Bolji su Spursi bili od 'kanarinaca' od prve minute, a poveli su golom Delea Allija u 38. minuti. No, izjednačio je Teemu Pukki u 70. minuti, dok je utakmicu spretnim golom odlučio Heung-Min Son u 79. minuti.