Komentari 67

Očajni United prokockao Ligu prvaka! Gary: Ovo je sramotno

1

S uvjerljivih 3-0 Chelsea je došao nadomak plasmana u Ligu prvaka. Pravu rapsodiju nogometa pred svojim navijačima pokazali su nogometaši Maurizija Sarrija i na predstavljanju novih dresova za iduću sezonu stigli do vrijedne pobjede protiv Watforda.

Ponovno raspoložen bio je Eden Hazard, koji je s dvije asistencije ostvario sjajan učinak. Belgijac je zaslužan za 50 posto golova Chelseaja ove sezone - zabio je 16 golova i ostvario 15 asistencija.

Loftus-Cheek načeo je gosta u 48. minuti, a samo tri minute nakon David Luiz povisio je na 2-0. Higuain je sjajnim golom u 75. minuti potvrdio pobjedu, kojom je Chelsea skočio na treće mjesto Premier lige.

Valja spomenuti da je u 89. minuti priliku dobio i Gary Cahill, nekad stožerni igrač 'plavaca'. Danas je ostvario svoj tek drugi nastup u Premier ligi ove sezone. Prema svemu sudeći, čovjek koji je s Chelseajem osvojio sve iduće sezone igrat će negdje drugdje.

I dok je Chelsea opravdao ulogu favorita, Manchester United kiksao je kod Huddersfielda 1-1, koji je već davno ispao u drugu ligu. United je ovim kiksom ispao iz utrke za Ligu prvaka i sada će se boriti za izravan plasman u Europsku ligu.

McTominay načeo je domaćina u 8. minuti, a do poravnanja je stiglo u 60. preko Mbenze.

Gol za izjednačenje uzrokovan je pogreškom Lukea Shawa i nespretnom reakcijom Davida De Gee, koji je gol primio kroz noge.

- Ovo je gol sličan onom koji smo primili i prošle sezone. Dakle, Luke Shaw, to je jednostavno sramotno. A onda pogledate i De Geu... Toliko puno obrani nogama, a onda primi gol kroz noge - rekao je bivši Unitedovac Gary Neville nakon utakmice.

Ovakav rasplet događaja gotovo sigurno poslat će Paula Pogbu u Real Madrid, a iz Uniteda bi mogle otići još neke zvijezde u ljetnom prijelaznom roku. United je doživio još jedan sramotni udarac.