Komentari 36

Pa je li ovo moguće?! Hajrovića od drugog gola dijelili milimetri

7

Hajrović je pucao, golman Anderlechta Didillon nije baš bajno reagirao. Dinamovci su sugerirali da je lopta prešla crtu. Ali nije. Bar ne cijela. Uefa koristi gol tehnologiju, a sudac nije dobio signal da je gol

Dinamo je odigrao još jednu fantastičnu europsku utakmicu!

Nakon 4-1 protiv Fenerbahčea u Zagrebu, hrvatski prvak slavio je i u gostima kod Anderlechta u Bruxellesu 2-0 u drugom kolu Europske lige i prvi put u povijesti grupnu fazu europskih natjecanja otvorio je s dvije pobjede.

Četvrti listopada: Sveti Franjo i dan Dinamovih velikih pobjeda

Mogao je Dinamo pobijediti i s puno većom razlikom.

Recimo, milimetri su dijelili Hajrovića da zabije drugi put na utakmici. Pogodio je Izet za 1-0 iz penala u prvom dijelu, a u nastavku nije imao sreće. Nakon centaršuta pucao je glavom, golman Anderlechta Didillon nije baš bajno reagirao.

Dinamovci su sugerirali ruskom sucu Vladislavu Bezborodovu da je lopta prešla crtu. Ali nije. Bar ne cijela. Uefa koristi gol tehnologiju, što znači da sudac ima sat na koji mu dolazi signal preko senzora u golu ako lopta prijeđe liniju cijelim obujmom.

Pogledajte koliko je nedostajalo Hajroviću da zabije drugi gol na utakmici.

U nastavku je vodstvo Dinama povećao Amer Gojak. Hrvatski prvak igrao je s igračem više, nakon što je Vranješ dobio drugi žuti karton nakon samo 10 sekundi drugog poluvremena. U zadnjim sekundama utakmice snage na terenu bile su izjednačene, nakon što je Kevin Theopile dobio drugi žuti karton i neće igrati kod Trnave.

Dinamo nakon dva kola ima šest bodova i gol-razliku 6-1.

Slijede dvije utakmice protiv Spartaka iz Trnave, prva u Slovačkoj 25. listopada, a potom 8. studenog protiv istog protivnika na Maksimiru.

Europsko proljeće, prvo nakon 1970. , jako je blizu.