Komentari 19

Partizan konačno zabio gol, ali Inter je ipak slavio u Beogradu

3

Inter je i drugi put u dva tjedna pobijedio Partizan. U Beogradu su bili bolji 3-1 iako ih je u 1. poluvremenu spašavao golman Handanovič. Livaja je igrao do 77. minute

Pet puta pucao je na gol, četiri puta u okvir, a zabio je tri gola. Jermaine Defoe večeras je junak White Hart Lanea. Zahvaljujući njemu Tottenham je pobijedio Maribor 3-1 u 4. kolu Europske lige. 'Mučili' su Slovenci Spurse do 49. minute, držali remi, ali su definitivno pokleknuli 13 minuta prije kraja.

Inter je i drugi put u dva tjedna pobijedio Partizan. U Beogradu su bili bolji 3-1 iako ih je u 1. poluvremenu spašavao golman Handanovič. Palacio je u nastavku zabio dva gola, Guarin jedan. U nadoknadi je za srpsku momčad precizan bio Tomić, a to je ujedno i prvi gol Partizana u ovom natjecanju ove sezone.

Marko Livaja igrao je do 77. minute i dvaput je pucao na gol. Zamijenio ga je Cassano.

Inter je s nova tri boda osigurao prolaz skupine.