Komentari 2

Pašalić igrao cijelu utakmicu u remiju Atalante! Remi i u Firenzi

Za Genou je do 80. minute igrao hrvatski nogometaš Milan Badelj. Fiorentina je deseta sa 44 boda, dok je Genoa na 12. poziciji sa 39 bodova. Na vrhu je Inter sa 83 boda, 14 više od Milana

U posljednja dva susreta 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva nije bilo pobjednika, u Bergamu su Atalanta i Verona odigrali 2-2, dok je susret između Fiorentine i Genoe u Firenzi završio 1-1. Atalanta je već nakon 18 minuta imala 2-0 golovima Gianluce Scamacce (13) i Edersona (18), no gosti su u nastavku uspjeli izjednačiti, a strijelci su bili Darko Lazović (56) i Tijjani Noslin (60).

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao je za domaćine cijeli susret. Atalanta je šesta sa 51 bodom, dok je Verona sada na 15. poziciji sa 28 bodova. U ranije odigranom susretu Fiorentina i Genoe su remizirale 1-1.

Talijanski mediji oduševljeni su nastupom Pašalića: 'Neumorni profesor stavio je šlag na tortu'

Gosti su poveli u 42. minuti golom Alberta Gudmundssona iz jedanaesterca, a izjednačio je Jonathan Ikone u 54. minuti. Za Genou je do 80. minute igrao hrvatski nogometaš Milan Badelj. Fiorentina je deseta sa 44 boda, dok je Genoa na 12. poziciji sa 39 bodova. Na vrhu je Inter sa 83 boda, 14 više od Milana.