Komentari 14

Pašalić sudjelovao u akciji za pobjedu, Inter juri za Milanom

1

Atalanta je u gostima dobila Sampdoriju sa 2-1, a hrvatski veznjak Mario Pašalić sudjelovao je u akciji kod pobjedničkog pogotka, kojeg je u 77. minuti zabio Robin Gosens

U 27. kolu talijanskog nogometnog prvenstva Bologna je u nedjelu svladali Cagliari sa 2-0, a prvi gol pao je iz penala u 34. minuti kojeg je skrivio Filip Bradarić zbog igranja rukom u kaznenom prostoru. Siguran realizator bio je Erick Pulgar, a drugi pogodak zabio je Roberto Soriano (77).

Bradarić je igrao do 71. minute za Cagliari, dok je Darijo Srna odigrao cijeli susret, te je namjestio dvije prigode za svoje suigrače. U 63. je uposlio João Pedra, čiji je udarac glavom obranio golman domaćina, a u sudačkoj nadoknadi (90+1) ubacio je za Lucu Ceppitellija, ali i njegov pokušaj je obranio vratar Skorupski.

Četvrtoplasirani Inter pobijedio je SPAL sa 2-0 golovima Mattea Politana (67) i Roberta Gagliardinija (77), ali loša vijest za hrvatsku reprezentaciju je što je veznjak "nerazzurra" Marcelo Brozović zbog ozljede zamijenjen u 42. minuti, dok je Ivan Perišić ostao na klupi za pričuve.

Ima li kraja ozljedama: Dalić je ostao i bez Marcela Brozovića?

Atalanta je u gostima dobila Sampdoriju sa 2-1, a hrvatski veznjak Mario Pašalić sudjelovao je u akciji kod pobjedničkog pogotka, kojeg je u 77. minuti zabio Robin Gosens. Pašalić je ušao u 73. minuti za Atalantu, a u 77. se mogao upisati u strijelce, ali je njegov pokušaj glavom obranio golman domaćina. No, u nastavku akcije Robin Gosens zabija za pobjedu gostiju.