Komentari 51

Perišić potrganog dresa: 'Ludi' Busquets zgrabio ga je za vrat!

5

Kramarić je pao i tražio penal u samoj završnici, odnekud je kao razjareni bik dojurio Sergio Busquets. Zakačili su se on i Ivan Perišić, dohvatili se i stradao je - Perišićev dres! Morali su mu s klupe dobaciti novi

Hrvatska je u nevjerojatnoj utakmici u Ligi nacija pobijedila Španjolsku na Maksimiru 3-2! Kramarić je zabio za 1-0 u 54. minuti, Ceballos je vratio sve na početak samo dvije minute nakon toga. Jedvaj je zabio prvijenac u dresu Hrvatske u 69. minuti za 2-1 da bi Sergio Ramos pogodio iz penala u 78. za 2-2. No Jedvaj golom u sudačkoj nadoknadi, drugim na utakmici, donosi Vatrenima slavlje.

Grubo su u nekoliko navrata nasrtali Španjolci na hrvatske igrače, počeo je već u prvom poluvremenu Daniel Ceballos, koji je "polomio" Lovrena i sudac mu je za takav divljački start komotno mogao pokazati crveni karton.

Jednom je pretjerao čak i Isco, ali sve ih je nadmašio Sergio Busquets. Igrala se 87. minuta kad je Andrej Kramarić primio loptu u 16 metara, gurno ju u for, a natrčao je Alba i Krama je pao. Kontakta je bilo, Vatreni su tražili penal, među njima i Perišić, ali sudac je pokazao na gol-aut. Lopta za Španjolsku.

Tu su se pobunili Modrić, Perišić i ekipa, krenuli prigovarati sucu, a onda je odjednom "poludio" Sergio Busquets. Ušao je u "fajt" s Perišićem, dotrčao i unio mu se u lice, zgrabio ga za dres tako da je majica jednostavno - puknula!

Perišić je ostao u čudu, samo ga je odgurnuo i otrčao ka klupi po rezervni dres. Sreća da nije reagirao jer bismo u suprotnom morali bez njega na Wembley u nedjelju (15 sati). I Busquets i Perišić dobili su žuti karton.