Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Pobjeda Arsenala, remiji za Portsmouth i Man City

None Foto: 24sata/ilustracija

Niko Kranjčar odigrao je svih devedest minuta u remiju Pompeyja i Evertona, a Ćorluka je odigrao još jednu solidnu utakmicu protiv Wigana

Hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar odigrao je cijelu utakmicu u remiju Portsmoutha i Evertona na Fratton Parku (0-0). Pompey je bio apsolutno dominantnija momčad cijelu utakmicu, ali im je to slaba utjeha. Krunchie je bio jedan od boljih igrača domaće momčadi. Vedran Ćorluka je odigrao vrlo solidnu utakmicu, a njegov Manchester City je podijelio bodove s Wiganom (1-1). Čarli je imao čak 57 dodavanja na utakmici, od kojih 86% točnih. Nogometaši Wigana poveli su već u prvoj minuti preko Geovannija, a izjednačujući pogodak za City zabio je Scharner (25.'). Chelsea je pobijedio West Ham United 1-0, a bodove domaćinu je donio Joe Cole. Sunderland je svladao Derby County 1-0, a strijelac je bio Stokes u 90. minuti.
Arsenal je bez Eduarda da Silve, koji nije bio u kombinacijama za utakmicu, slavio u u Birminghamu nad Aston Villom 2-1. Poveli su nogometaši Ville preko Gardnera u 14. minuti. Samo devet minuta kasnije Francuz Flaminio izjednačuje, a bodove "topnicima" donosi Togoanac Emanuel Adebayor u 36. minuti.

REZULTATI 15. KOLA PREMIERLIGE:

Wigan – Manchester City 1-1 (Scharner 25 / Geovanni 1), Portsmouth – Everton 0-0, Blackburn – Newcastle 3-1 (Bentley 54, 67, Kerimoglu 90 / Martins 47), Reading – Middlesbrough 1-1 (Kitson 54 / Sanli 83), Sunderland – Derby 1-0 (Stokes 90), Chelsea - West Ham 1-0 (Cole 76), Aston Villa - Arsenal 1-2 (Gardner 14 / Flamini 23, Adebayor 36)