Komentari 54

Pobjeda Španjolske u Parizu, remi u Podgorici; kiks 'gauča'

7

Slavi se u Podgorici, Crna Gora odigrala je 1-1 s Engleskom i sačuvala vrh tablice. Vodili su Englezi od 6. minute golom Rooneya sve do 76. i gola junaka Damjanovića

Nama je ova utakmica poput finala, pričali su Španjolci uoči utakmice s francuskom nogometnom reprezentacijom.

A svi znamo kako 'furija' igra u finalima, pobjeđuje. Tako su i večeras slavili u Parizu s 1-0! Jedini gol zabio je Pedro u 58. minuti i teško da će Španjolska ispustiti ponovno osvojeno 1. mjesto.

'Tricolori' su bili odlični. Valdes je u dva navrata spašavao 'mrtvace', Riberyju, a onda i u 87. minuti s pet metara. Statistika pokazuje da je to bilo teških 90 minuta za Španjolce, u udarcima 13-8 za domaće. Kraj svih nada je bio crveni karton Pogbi, koji je napravio nevjerojatnu glupost. Dva žuta u istoj, 78. minuti.

Slavi se i u Podgorici, Crna Gora odigrala je 1-1 s Engleskom i sačuvala vrh tablice. Vodili su Englezi od 6. minute golom Rooneya sve do 76., a onda je nakon gužve i par 'odbijanaca' loptu u mrežu spremio Damjanović. Oba gola 'pala' su nakon kornera.

U južnoameričkim kvalifikacijama Messi i društvo kiksali su u kobnoj Boliviji. To je jedina tamošnja reprezentacija kojoj Leo nikad nije zabio, a nije niti večeras. Završilo je 1-1, a Argentinci su gubili golom Morena od 24. minute. Taman prije odlaska na odmor konačni rezultat postavio je Banega.

'Gaučosima' nisu pomogle niti pripreme u barokomorama s obzirom na to da je La Paz na 3600 metara nadmorske visine. Nisu se osvetili niti za poniženje od prije četiri godine kada su u 'Maradoninoj eri' izgubili čak 6-1...