Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Modrić prestigao Niku Kovača, Azer nam se prošetao obranom

Komentari (38)
  • Koliko god mi volili dalica ovo je njegov poraz i ovo je ono sto me i na svijetskom zivciralo kod njega, znaci sjecam se kad smo igrali protiv engleske i jos produzetci on je od moguce 4 promjene ili koliko je vec moga on je napravio samo 2 i to je ono sto je on pokupio od cacica svaku hebemu utakmicu on kasni sa izmjenama on uvodi prvu promjenu u 75 a zna da su mu svi iscrpljeni od slovacke i vidi da nam oni stvaraju probleme al nee on ceka da napravi drugu promjenu u 86 pa bog ga pomoga ubaci 3 promjene odma ako su vec izjednacili a ne se nastavit mucit, a to je isto tako bilo i protiv slovacke samo niko nije skonta jer smo igrali dobro al on je svoju drugu promjenu badelja ubacio tek u 80 ma daj dalicu to zna svaki trener napravit osim tebe i cacica

9. 9. 2019,   19:54
    • Dalić nema pojma. Da ima limitirane igrače, odavno bi letio.

9. 9. 2019,   20:17
    • gle, da je bilo 2 -0 prvo pol, već bi u 52.min 2. zamjene napravio...

9. 9. 2019,   21:20
    • Upravo tako! Ja ne kuzim kako svi vide da ne ide i treba zamjena da se osvjezi tim da se rastrce; on ne vidi! Igra ko igra nije losa bil; oni si bunker igrali ko i u maksirmu kad su bili ali brate da su izmisne napravljene druga proca! Ne kucim koji je razlog cekanja? Veliki treneri rade izmjene ako treba vec u prvom poluvremenu! Ovaj pred zvizduk za kraj radi promjenu...nije me tekma nazivcirala vec te hebene izmjene

9. 9. 2019,   21:52
  • Hebo ih Rebić

9. 9. 2019,   19:40
  • Stvarno ne razumijem, stvarno.... Ali zasto danas sa istom postavom, ovi sto sjede na klupi danas bi pojeli azere!!

9. 9. 2019,   19:56
  • Ovo je sramota šta su danas pokazali nakon postignutog gola, ljudi se sprdaju ko da igraju protiv nekih stokilaša, a ne kvalifikacijsku utakmicu... Umjesto da zabiju 3 gola i onda se sprdaju, oni “izgube” protiv prelošeg Azerbejdžana bodove! Katastrofa i sramota!

9. 9. 2019,   19:57
  • Zamjene napravit ni u ludilu...

9. 9. 2019,   19:55
  • najboli na terenu bili su TV spikeri, i prije nego je počela tekma oni su vidjeli 4 ili 5 - 0..

9. 9. 2019,   19:59
  • BLAMIRALI smo se do kostiju, danas nisu zavrijedili ni vodu za tusiranje, sramota izgubili smo dva nuzno potrebna boda.

9. 9. 2019,   19:58
  • Dobro je, nisu iskoristili šanse iz prvog poluvremena i rezultat je manje više realan. Drugo poluvrijeme očaj, Azerbajdžanci su bili bolji u drugom, mi u prvom. Po viđenoj utakmici realna podjela bodova, makar je moglo to otići u prvom poluvremenu na našu stranu, kao i u drugome na njihovu.

• Izveo je penal u svom stilu, traljavo i mlako, i sto je tu onda sjajno? A pa da, i ja svasta pitam, pa ipak je u pitanju Luka Modrić koji i kada ide na WC radi čarobne poteze... kakav Pele, Maradona, Messi, Ronaldo, Cruyf i ostali, tko su oni spram Modrića? Modrić je najbolji ikad, čudo neviđeno...

9. 9. 2019,   19:27