Komentari 23

Pogledajte galeriju: Vujović je htio obraniti zadnji sedmerac

14

Veselin Vujović poludio je, u ove dvije utakmice Europskog prvenstva potpuno je izgubio volju za rukometom, poručio i da će se ostaviti trenerskog posla jer 'ništa više ne zna o rukometu'...

Ha, zašto ja ne bih branio sedmerac kad oni mogu tako suditi pa da cirkus bude potpun, grmio je Veselin Vujović na press konferenciji nakon utakmice.

A par minuta prije doista pravi cirkus na parketu. Najprije su Slovenci zabili za pobjedu pet sekundi prije kraja utakmice, istrčali u obranu i krenuli slaviti i prije posljednjeg zvižduka. Dvorana na nogama, Slovenci u deliriju, Vujović diže ruke u zrak... A onda - šok!

Handball European Championships: Germany vs. Slovenia

Nijemci se bune, nikom nije jasno zašto, pa ni sucima iz tradicionalne rukometne utvrde Litve. I eto još jedne novosti na rukometnim utakmicama - pregledavanje snimke. I to kakvog, trajalo je to više od pet minuta, zvižduci su u Areni parali uši, a cirkusu iza zapisničkog stola nisu zviždali samo Slovenci. Pridružili su se i Makedonci, Hrvati, Crnogorci, a vjerojatno i Nijemci.

I tu onda kreće Vujovićev cirkus. Potjerao je Matevža Skoka na klupu i sam stao na gol. Eto, tek tako da sucima pokaže što misli o njihovom poslu i načinu na koji su utakmicu priveli kraju... Cirkus - pravi cirkus s Litavcima i Vujom u glavnim ulogama.