Komentari 26

Povratak "kanibala": Suarez zabio Brazilcima za veliki bod

6

Brazil je vodio 2-0 protiv Urugvaja na Areni Pernambuco u Recifeu. No gosti se vraćaju preko Cavanija i Suareza koji je nastupio za reprezentaciju nakon gotovo dvije godine

Urugvaj je odigrao 2-2 kod Brazila u južnoameričkim kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine.

Luis Suarez odigrao je prvu utakmicu za Urugvajce nakon 640 dana, odnosno kazne od 9 utakmica nakon što je na SP-u u Brazilu gricnuo Giorgija Chiellinija.

Mogao je Suarez dokrajčiti Brazil, ali domaći golman četiri minute prije kraja utakmice skinuo mu je zicer.

Brazil je na krcatoj Areni Pernambuco u Recifeu poveo već u prvoj minuti preko Douglasa Coste. Augusto je u 26. minuti zabio za 2-0 i ludnicu na tribinama. No Urugvaj se vraća preko Cavanija u 31. minuti i Luisa Suareza koji zabija u 48.

Nakon pet kola Urugvaj je na drugom mjestu s tri boda manje od prvoplasiranog Ekvadora te dva više od trećeg Brazila.