Primera: Bojan Krkić prvi put zabio na Nou Campu

1

Mladi napadač zabio je drugi gol u pobjedi Barcelone nad Recreativom, a Sevilla je na svom stadionu doživjela poraz od Mallorce

Nije još ni punoljetan, a već sada je jasno o kakvom se potencijalu radi. Barcelonin napadač srpskih korijena Bojan Krkic zabio je svoj prvi gol na Nou Campu, pred navijačima čiji bi idol mogao biti sljedećih godina. Pogodio je u 66. minuti, za 2-0 protiv Recreativa, i to vrlo efektno na asistenciju Henryja. Prvi gol zabio je Milito, a konačni rezultat postavio je Messi iz penala. Pobjeda puno uvjerljivija no što je izgledalo na terenu...
Sevilla je opet izgubila doma, već treći put ove sezone. Bodove je ovoga puta odnijela Mallorca, i to čak prilično lako. Već u prvom dijelu zabili su Ibagaza i Varela, a ovaj potonji je i isključen 15 minuta prije kraja. Sevilla ni unatoč tome nije mogla više od počasnoga gola Kanoutea.