Komentari 5

Primera: Villarreal odgodio Barcinu proslavu naslova

1

U samoj završnici utakmice nogometaši Villarreala uspjeli su u gostima protiv Barcelone na Nou Campu nadoknaditi dva gola zaostatka

Nešto više od deset minuta prije kraja utakmice nogometaši Barcelone vodili su protiv Villarreala 3-1. U tim trenucima i teoretski su bili novi prvaci Španjolske. Stvari su krenule po zlu za domaćina nakon što je Abidal u šesnaestercu srušio Nihata i zaradio crveni karton. Fernandez je pogodio s bijele točke za 3-2. U 90. minuti utakmice Llorente je izvrsnim potezom prevario kapetana Barcelone Puyola i zabio za 3-3 odgodivši barem za još tjedan dana proslavu naslova prvaka u Kataloniji.