Komentari 26

Prošao Stoke: Ispali škotski velikani, srpski klubovi i Roma!

1

U uzvratu je završilo samo 1-1 s Mariborom iako su Glasgow Rangersi imali čak 23 udarca. U Rimu također šok! Slovan je remizirao 1-1 s Romom i izbacio ih!

Uzvratne utakmice 4. pretkola Europske lige donijele su iznenađenja. Četvrtak je bio pravi 'pomor' favorita pa tako u skupinama nećemo gledati škotske i srpske velikane, Romu...

Crvena Zvezda je u prvoj utakmici vodila protiv Rennesa, a onda je u preostalih 140 minuta dobila 'porciju'. U Beogradu dva gola, a u Francuskoj još četiri. Robertu Prosinečkom stolica sigurno više nije stabilna.

Ni drugi srpski velikan, Partizan, nije se proslavio. Prošle sezone su igrali Ligu prvaka, a ove neće ni EL. Obje utakmice protiv Shamrocka su završile 1-1, a u produžetku su na svom travnjaku dobili gol u 113. minuti!

Glasgow Rangersi su također ispali. U prvoj utakmici je Maribor bio bolji 2-1, a u uzvratu je završilo samo 1-1 iako su Rangersi imali čak 23 udarca prema golu. Jelavić je odigrao cijelu utakmicu.

I Celtic je ispao, s ukupnih 3-1 (rezultat uzvrata) od Siona.

U Rimu također šok! Slovan je remizirao 1-1 s Romom, a s obzirom da su Slovaci u prvoj utakmici slavili 2-1, idu dalje. Roma je imala čak 21 udarac naspram četiri gostiju, ali lopta nije htjela u gol.

Još treba spomenuti da je Tottenham odigrao 'nulu' s Heartsom, ali su s ukupnih 5-0 prošli dalje. Ćorluka je igrao cijelu utakmicu, Kranjčar od 61. minute, a Modrić nije bio ni na klupi.

Schalke je uz četiri gola Huntelaara pobijedio 6-1 Helsinki i prošao dalje.

Hajdukov 'krvnik' Stoke je dobio Thuna u obje utakmice, tamo 1-0 i večeras na Otoku 4-1.

Fulham (izbacio Split) je prošao Dnjipro.