Komentari 10

'Prvaci smo Engleske, ali u Ligi prvaka ipak nismo favoriti'

1

Imamo dobar tim. Prvaci smo Engleske, međutim Liga prvaka je nešto sasvim drugo i tamo nismo favoriti, rekao je Bernardo Silva nakon poraza njegovog kluba od Lyona...

U srijedu je kompletirano prvo kolo grupne faze Lige prvaka, a najveće iznenađenje je priredio Lyon koji je na Etihadu svladao Manchester City, klub koji slovi za jednog od najvećih favorita za naslov prvaka.

Slavili su igrači francuskog kluba s 2-1 zahvaljujući golovima Corneta iz 26. minute i nesuđenog igrača Liverpoola Nabila Fekira iz 43. minute dok je za City utješni gol zabio Bernardo Silva u 67. minuti.

Tim porazom 'građani' nisu opravdali ulogu favorita, a onda je nakon utakmice strijelac jedinog gola za klub iz Manchestera dao svoje viđenje cijele situacije.

- Nismo favoriti kako se možda smatra. Manchester City želi slaviti u svim natjecanjima u kojima sudjeluje, pa i u Ligi prvaka, ali svjesni smo da to nije nimalo lako - rekao je Portugalac pa nastavio:

- Imamo dobar tim. Prvaci smo Engleske, međutim Liga prvaka je nešto sasvim drugo, tu morate pokazati mnogo više. Sada smo izgubili, ali nastojat ćemo da pobijedimo već u sljedećoj utakmici kada igramo protiv Hoffenheima.

Osim Lyona, City je u grupi još sa Shakhtarom i Hoffenheimom koji su u Harkivu odigrali neodlučeno (2-2). Naš Andrej Kramarić je igrao do 85. minute te je imao jednu asistenciju u 38. minuti.