Komentari 24

Radonjić kao Maradona! Trčao je 50 metara i zabio Dinamu...

4

Sadašnji i bivši igrači uništili su Dinamo! Radonjić i Šunjić koji su na posudbi u Lokomotivi te Krstanović koji je bivši dinamovac. Lokomotiva je pobijedila Dinamo u Kranjčevićevoj ulici 3-1, evo i golova

Lokomotiva je pobijedila Dinamo 3-1 u Kranjčevićevoj ulici!

Kako je utakmica Dinama i Lokomotive svojevrsni raritet, ne treba čuditi podatak da su sva tri strijelca Lokomotive povezana s Dinamom, dvojica su na posudbi u Lokomotivi (Radonjić i Šunjić) jedan je bivši dinamovac - Krstanović.

Proslava naslova je odgođena! Lokosi su opet šokirali Dinamo

Dejan Radonjić zabio je prvi već u 4. minuti. Kakav je to gol bio! Krenuo je Radonjić sa svoje polovice, pretrčao je nekih 50 metara, Rrahmani ga nije mogao stići ni da je uzeo taksi, a 'devetka' Lokomotive ostavila je snage za sjajan završni udarac. Plasirana lopta u suprotan kut za vodstvo 'lokosa' u Kranjčevićevoj ulici.

<<< Gol Radonjića pogledajte OVDJE >>>

No bio je to tek početak šokova za dinamovce.

Pogledajte penal za Dinamo iz kojeg je Soudani zabio za 1-2

Radonjić je sudjelovao i kod drugog gola Lokomotive, u 14. minuti. Opet je probio lijevu stranu i vratio Ivanu Krstanoviću čiji je prvi udarac s crte izbio Benkovića, ali lopta se vratila Krstanoviću koji ovaj put pogađa bez problema.

<<<Gol Krstanovića pogledajte OVDJE >>>

Dinamo se vratio u 66. minuti golom Soudanija iz dvojbenog penala.

<<< Tu situaciju pogledajte OVDJE >>>

Već smo napisali, sva trojica koja su zabila Dinamu povezana su s tim klubom.

Nije to ništa čudno u utakmicama Dinama i Lokomotive u kojima ćete najčešće čuti frazu 'zabio svojima'. Ivan Krstanović u Dinamu je bio od 2011. do 2013. godine, potom je igrao za Rijeku, Zadar i Široki, prije nego je došao do Lokomotive.

Radonjić je i dalje igrač Dinama koji ga je kupio od Istre 2014. godine pa ga ostavio na posudbi u Puli. Kad se vratio uslijedila je druga posudb, ovaj put u Maccabi iz Tel Aviva. Nisu u njemu vidjeli u Dinamu potencijal pa su ga poslali na novu posudbu kod mlađeg brata u 'lokose'. Posudba istječe u lipnju ove godine.

Srećom za Dinamo, Radonjić se ozlijedio pa je izašao nakon pola sata.

Ivan Šunjić nedavno je potpisao za Dinamo, ali ga je maksimirski klub ostavio u Lokomotivi na posudbi. On je zabio zadnji gol na utakmici, u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3-1 Lokomotive.