Komentari 119

Raketa je zabio Celti iz ofsajda, Messi režirao 'petardu' Barce

2

Ivan Rakitić je zabio je u 58. minuti za 3-0 iz čistog zaleđa, a našem je reprezentativcu ovo bio drugi gol ovaj tjedan. Nakon što je zabio Gijonu na Camp Nou, upisao se u listu strijelaca i protiv kluba iz Viga

Barcelona  je večeras odradila 'posao' protiv Celte i pobijedila 5-0. Poveli su preko Lionela Messija koji je u 24. minuti na sredini primio loptu, bez problema se probio do šesnaesterca protivnika te neobranjivo opalio u mrežu Alvareza za 1-0.

Na 2-0 povisio je Neymar na asistenciju čarobnog Argentinca.

Za neke druge igrače ovo bi bio čudesan gol, ali za Lea je to tek običan potez.

Ivan Rakitić je zabio je u 58. minuti za 3-0 iz čistog zaleđa, a našem je reprezentativcu ovo bio drugi gol ovaj tjedan. Nakon što je zabio Gijonu na Camp Nou, upisao se u listu strijelaca i protiv kluba iz Viga. Ubrzo je zabio i Samuel Umtiti svoj prvi gol za španjolski klub, a da potop gostiju bude još veći, opet se pobrinuo Leo Messi.

Tako je aktualni prvak Španjolske skočio na prvu poziciju La Lige uz bod više od Reala koji je u ranijem terminu savladao Eibar 1-4. No, Real ima i utakmicu manje odigranu od Barcelone...