Komentari 17

Real pobjedom na vrh Primere, Modrić se oprostio od Bryanta

1

Jedini gol na utakmici zabio je Nacho, a Luka Modrić na travnjaku je bio do 88. minute. Kraljevski klub sada ima tri boda više od Barcelone koja je u subotu poražena kod Valencije

Nogometaši Real Madrida pobijedili su u 21. kolu Primere u gostima Valladolid s 1-0 i preuzeli čelo prvenstvene ljestvice.

U šansama siromašnoj utakmici Real je imao dominaciju, ali nisu mogli "probiti" obranu Valladolida sve do 78. minute kada je ubačaj Kroosa udarcem glavom s pet metara u mrežu sproveo branič Nacho

Luka Modrić je igrao za Real Madrid do 88. minute, a onda poslije utakmice i on odao počast velikom Kobeu Bryantu. Real Madrid je preuzeo vodstvo s 46 bodova, tri više od Barcelone koja je u subotu izgubila (2-0) kod Valencije.