Komentari 101

Real je 'pomeo' Osasunu, dva sjajna gola Cristiana Ronalda

7

Madriđani su bez poteškoća na Bernabeuu 'riješili' Osasunu svladavši ju 4-0. Sjajan je bio Ronaldo s dva atraktivna gola, a Luka Modrić je igrao do 67. minute...

Nogometaši Real Madrida 34. kolo Primere uspješno su riješili svladavši na Santiago Bernabeuu Osasunu s uvjerljivih 4-0. Madriđani su lakoćom 'pomeli' 17-plasiranu momčad za povratak na drugo mjesto ljestvice ispred Barcelone.

Junak utakmice bio je, dakako, Cristiano Ronaldo zabivši dva sjajna gola, po jedan u svakom poluvremenu. Prvo je Portugalac načeo goste iz Pamplone već u 6. minuti zabivši lijevo iskosa s 25 metara u suprotni kut. Drugi gol pao je u 52. minuti, na gotovo isti način, samo je ovaj put s 20 metara iskosa snažno opalio zabivši neobranjivo u rašlje.

Sergio Ramos povisio je udarcem glavom na 3-0, a konačni rezultat je postavio Carvajal u 83. minuti. Luka Modrić igrao je do 67. minute kad ga je zamijenio Xabi Alonso te je bio standardno dobar u sredini terena.

Real tri boda zaostaje za vodećim Atleticom te ima bod prednosti nad trećeplasiranom Barcelonom.