Rebićevi u prvoj minuti srušili Hoffenheim, Ante razigravao...

1

Eintracht Frankfurt je s 1-0 pobijedio Hoffenheim u svojoj prvoj ovosezonskoj utakmici u Bundesligi. Strijelac jedinog gola bio je Martin Hinteregger na samom početku utakmice

U 1. kolu njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht je u nedjelju u Frankfurtu svladao Hoffenheim sa 1-0 pogotkom Martina Hintereggera već u prvoj minuti.

Ante Rebić je za Eintracht odigrao cijeli susret. U 45. minuti pokušao je iz daljine, ali je njegov udarac obranio je protivnički vratar, a imao je i nekoliko dobrih proigravanja za suigrače, koja su ostala neiskorištena.

Andrej Kramarić zbog ozljede nije bio u sastavu Hoffenheima.

Leipzig je u nedjelju u gostima uvjerljivo svladao novaka u Bundesligi Union Berlin sa 4-0, a strijelci su bili Marcel Halstenberg (16), Marcel Sabitzer (31), Timo Werner (43) i Christopher Nkunku (69). (jć)