Komentari 55

'Redsi' baš ne znaju kiksati! Firmino u 84. srušio Wolvese

13

Ne računajući liga kup, gdje im je nastupila druga momčad, Liverpool zna samo za pobjede već 14 utakmica. Borio se Wolverhampton i imao remi do same završnice, ali "redsi" su pokazali pobjednički karakter

Nogometaši Liverpoola nezadrživo napreduju prema naslovu prvaka Engleske nakon što su u četvrtak slavili kod Wolvesa s 2-1 i još uvijek su neporaženi.

02:11

Već u 8. minuti Jordan Henderson je nakon kornera doveo Liverpool u vodstvo, da bi u 51. minuti Raul Jimenez izjednačio. Pobjedu Redsima donosi Roberto Firmino golom šest minuta prije kraja na asistenciju junaka utakmice Hendersona.

Liverpool ima 67 bodova, 16 više uz utakmicu manje od drugoplasiranog Manchester Citya, dok je Wolverhampton ostao sedmi s 34 boda.Redsi u 23 kola imaju 22 pobjede i jedan remi.

Atlético se nije tako dobro proveo protiv puno lakšeg protivnika. Trećeligaš Cultural Leonesa izbacio ga je iz Kupa kralje u trećem kolu nakon produžetaka (2-1). Iako je Ángel Correa doveo "colchonerose" u vodstvo u 62. minuti, domaćini su okrenuli izjednačujućim golom Julena Castanede Nuina u 83. minuti.

Senzaciju i prolazak dalje za Cultural Leonesu donio je Sergio Benito u 108. minuti.