Remi Nantesa i Monaca, Klasnić i Leko asistenti

1

Momčadi naših nogometaša odigrale su 1-1 u međusobnom ogledu, na Ivan Klasnić i Jerko Leko izravno su kreirali rezultat

Osjećam se jako dobro, napokon igram na svojoj poziciji zadnjeg veznog nekoliko utakmica zaredom i stvarno sam odigrao jednu od najboljih utakmica u zadnje vrijeme, rekao je Jerko Leko nakon remija njegova Monaca u gostima kod Nantesa. Leko je igrao svih 90 minuta i asistirao za jedini Monacom gol. Nakon kornera u 5. minuti primio je loptu, dodao za Meriema, koji je pogodio za 1-0.
Ivan Klasnić je pokušavao i trudio se, a najviše je napravio u 67. minuti. Pokušao je lobovati golmana, no loptu je na putu do gola 'presreo' Keserü i ugurao je u mrežu za konačnih 1-1. I glavna zvijezda Nantesa Klasnić proveo je na travnjaku cijelu utakmicu.
Monaco je tijekom utakmice bio nešto bolja momčad, a posebno je dominirao Leko, koji je uz asistenciju još dvaput sjajno uposlio suigrače za gol šanse. Nakon utakmice čestitao mu je i zadovoljni predsjednik kluba. Nikola Pokrivač utakmice je gledao s klupe.

CAEN - VALENCIENNES 3-1 (Florentin 2, Savidan 22, Eluchans 29 / Sebo 41)
LILLE - LE MANS 1-3 (Bastos 64 / Helstad 20, Maiga 32, 82)
NANTES - MONACO 1-1 (Keserü 67 / Meriem 5)
NICE - NANCY 2-1 (Remy 33, Traore 89 / Gavanon 45-p)
St. Etienne - Sochaux 2-1 (Matuidi 10, Feindouno 18 / Perquis 73)
TOULOUSE - LE HAVRE 2-1 (Congre 60, Gignac 87 / Alassane 10)