Komentari 19

Rezultat karijere: Vidović je u Kitzbühelu osvojio 20. mjesto

1

Hrvatski skijaš Matej Vidović ove je sezone još samo jednom osvojio bodove i to od Adelbodenu gdje je bio 23. U karijeri mu je dosad najbolji slalomski rezultat bilo 21. mjesto iz Kranjske Gore prošle godine

Samo dvadesetak dana uoči Zimskih olimpijskih igara Matej Vidović u Kitzbühelu je došao do najboljeg rezultata karijere. Hrvatski skijaš startao je 36. i nakon prve vožnje zauzeo 27. mjesto.

U drugoj vožnji odvozio je vrlo dobro što mu je donijelo 20. mjesto sa zaostatkom 4.32 sekundi za pobjednikom Henrikom Kristoffersonom.

Tijekom utrke jako je snježilo, vidljivost nije bila najbolja, pa je bilo dosta odustajanja. Mateju je to najbolji rezultat u karijeri, koji je popravio za jedno mjesto. Prošle godine u ožujku u Kranjskoj Gori završio je 21.

Naš drugi predstavnik Elias Kolega, koji je imao startni broj 58, zauzeo je 43. mjesto. Za vodećim je zaostao 4.14 sekundi.