Komentari 4

Riječani izgubili najboljeg nogometaša i utakmicu...

10

Nogometaši Rijeke izgubili su trećem pretkolu Europske lige na Kantridi od Metalista iz Harkiva iako su posljednjih 25 minuta igrali s igračem više

Iako su posljednjih 25 minuta igrali s igračem više, nogometaši Rijeke nisu uspjeli ostati neporaženi protiv Metalista iz Harkiva. Ukrajinska je momčad na Kantridi pobijedila 2-1. Za momčad Roberta Rubčića sve je krenulo po zlu već u 17. minuti. Zbog ozljede leđa tada je igru napustio najbolji igrač Riječana Anas Sharbini. Metalist je poveo pred kraj prvog poluvremena, sjajan je gol zabio Eremenko. Izjednačio je Ahmad Sharbini u 59. minuti i Rijeka je nakon toga gola zaigrala puno bolje od Ukrajinaca. Valajev je zbog udaranja Matije Matka isključen u 66. minuti i činilo se da će domaćini zabiti pobjednički gol. Ipak sreća je bila na strani Metalista. Udarac Ahmada Sharbinija pogodio je prečku, Riječani su prosvjedovali, od suca tražili da prizna gol, ali je TV snimka pokazala da čitava lopta nije prešla gol-liniju. Ukrajinci su krenuli u brzu kontru, Lišenko je ostao sam i zabio za pobjedu Metalista iz Harkiva na Kantridi pet minuta prije kraja utakmice.