1

Naravno da bih volio igrati s Ronaldom, ali ja već igram s Modrićem, najboljim igračem na svijetu, rekao je veliki talent madridskog Reala i brazilske reprezentacije Vinicius Junior...

Tijekom ljetnog prijelaznog roka Ronaldo je u senzacionalnom transferu zamijenio dres Real Madrida onim torinskog Juventusa

Takav transfer iznenadio je mnoge, a na Realu je ostao težak zadatak da pronađe adekvatnu zamjenu za Portugalca. Mnogi vjeruju kako će njega zamijeniti Bale dok su drugi mišljenja da je mlada brazilska zvijezda Vinicius Junior spremna da uskoči u Ronaldove kopačke u neko skorije vrijeme.

Real je Viniciusa kupio prošle godine za 46 milijuna eura što je rekordan iznos za tako mladog igrača (18 godina), ali on je u Real stigao tek ove sezone.

Luka za France Football: Volio bih da mi je Zidane suigrač...

Debi je imao u gradskom derbiju protiv Atletico Madrida. Utakmica je završila bez golova, a Vinicius je u igru ušao u 88. minuti umjesto Benzeme.

Mladi Brazilac se nadao kako će u Realu zaigrati uz Cristiana Ronalda, ali Portugalac je već otišao u Juventus. Međutim, za Viniciusa nema zime jer, kako on sam kaže, trenutno igra uz najboljeg igrača svijeta, a to je - Luka Modrić

- Naravno da bih volio igrati s Ronaldom, ali ja već igram s Modrićem, najboljim igračem na svijetu. Tu je i Benzema. Oni su me uzeli pod svoje i uživam igrati s njima - rekao je mladi Brazilac.

Inače, Modrić je ove sezone pobrao brojne trofeje. Dobio je omaleni veznjak "vatrenih" nagradu za najboljeg igrača Svjetskog prvenstva te Fifinu nagradu The Best, kao i nagradu zanjboljeg igrača Europe, a prvi je favorit i za najprestižniju individualnu nagradu u svijetu nogometa - Zlatnu loptu koju dodjeljuje francuski časopis France Football.