Komentari 62

Sarriju prisjelo: Nema Mandže, Higuaín nije ni pucao po golu...

1

Fiorentina i Juventus remizirali su 0-0 u derbiju trećeg kola Serie A na Artemio Franchiju. Napad "stare dame" bio je jako, jako skroman, a još su joj se ozlijedila i trojica igrača iz prve postave

Maurizio Sarri vratio se na klupu Juventusa nakon što je prve dvije ovosezonske utakmice propustio zbog upale pluća, ali nije imao razloga za zadovoljstvo. "Stara dama" odigrala je 0-0 kod Fiorentine po vrućem vremenu na stadionu Artemio Franchi.

Milan Badelj odigrao je svih 90 minuta u središtu veznog reda "viola", bio i jedan od boljih pojedinaca domaće momčadi, a njegova bivšeg suigrača iz reprezentacije Marija Mandžukića nije bilo ni na tribini.

00:14

Da stvar bude gora, Juveu su se ozlijedila čak trojica bitnih igrača, Douglas Costa, Miralem Pjanić te Danilo. Costa se uhvatio za mišić i njegovo izbivanje na nekoliko tjedana moglo bi bitno utjecati na Juveove igre u tom razdoblju.

- Postoji mogućnost da Mario ode i u dogovoru njim, njegovi, menažderom i trenerom odlučili smo da ne ide na ovaj put. Ima ponudu iz Katra - otkrio je uoči utakmice direktor Juventusa Fabio Paratici u razgovoru za talijanski Sky Sport.

Juve je potvrdio: Mandžo ima ponudu iz Katra, možda će ići

A Mandžini kolege iz napada Cristiano Ronaldo i Gonzalo Higuáin bili su jako, jako skromni. Ronaldo je uputio samo jedan udarac, a Sarrijev ljubimac Higuaín nijedan u 90 minuta!

Serie A - Fiorentina v Juventus

Štoviše, Juve na kraju može biti zadovoljan remijem jer je puno posla imao njegov golman Wojciech Szczęsny. Imao je pet obrana, od čega su čak četiri bili udarci unutar šesnaesterca.

Fiorentini je to prvi bod u prvenstvu nakon poraza od Napolija (4-3) i Genoe (2-1), a u sljedećem kolu ide u goste Atalanti Marija Pašalića, koja prije toga gostuje kod Dinama u prvom kolu Lige prvaka u srijedu. Juve ide na pakleno gostovanje kod Atlética u Ligi prvaka pa u Serie A ima nešto lakši zadatak, domaću utakmicu protiv Hellas Verone.