Komentari 217

Ben Yedder u 6 minuta razbio United, Sevilla u četvrtfinalu!

33

Wissam Ben Yedder ušao je na Old Traffordu u 72. minuti. Zabio je prvi gol 87 sekundi nakon što je ušao, ubrzo i drugi. Lukaku je vratio nadu, ali Sevilla je slavila 2-1 za prvi četvrtfinale Lige prvaka u povijesti

Noćna mora za United na Teatru snova. Sevilla je slavila 2-1 i prošla u prvi četvrtfinale u klupskoj povijesti, drugi ako gledamo i raniji format u kojem se igralo, jer je u četvrtfinalu bila i 1958. godine, ali to je bio Kup prvaka.

Manchester United ničime nije pokazao da je favorit, bio je podređen u dvije utakmice protiv raspoložene Seville koja je mogla riješiti sve i u Španjolskoj da nije bilo čudesnog Davida de Gee.

Champions League Round of 16 Second Leg - Manchester United vs Sevilla

Navijači Uniteda pokazali su što misle o Mourinhovoj taktici već nakon desetak minuta. Netko neupućen pomislio bi da United ima 5-0 iz prve utakmice, igrači su se prešetavali, De Gea oklijevao s vraćanjem lopte u igru...

United je opet izgledao loše, sterilno.

Sevilla je bila bolja, konkretnija i nagrađena je u nastavku.

Wissam Ben Yedder sjedio je na klupi i čekao šansu, dočekao ju je u 72. minuti.

Samo 87 sekundi kasnije zabio je prvi, a onda u 78. i drugi gol. Dva gola Unitedu u šest minuta! Romelu Lukaku vratio je nadu, ali više nije bilo vremena i slavlje Seville moglo je početi.

U drugoj utakmici Roma je pobijedila Šahtar u Rimu i prošla u četvrtfinale, gol vrijedan prolaska zabio je Edin Džeko.