Komentari 107

Škarice života! Je li ovaj gol Balea ljepši i od Mandžinog?

7

Gareth Bale donio je novo vodstvo od 2-1 svom Realu golčinom kakvu se rijetko viđa. Škaricama je, samo tri minute nakon ulaska u igru, ostavio Lorisa Kariusa nemoćnog...

U samo 13 minuta čak tri pogotka u finalu Lige prvaka, a onaj zadnji i najljepši zabio je Gareth Bale.

Samo tri minute nakon ulaska u igru Gareth Bale prekrasnim je škaricama zatresao mrežu Lorisa Kariusa, koji je u ovoj situaciji bio nemoćan. Baleu je ubačaj Marcela savršeno 'sjeo' na nogu i postigao je gol kakav se rijetko viđa.

A je li ljepši od onog Mandžinog iz prošlogodišnjeg finala procijenite sami.

A dvadesetak minuta nakon toga, Bale je opet zatresao mrežu Liverpoolovog vratara, ovaj puta zbog njegovog kiksa, već drugog na ovoj utakmici. Pucao je Bale po sredini gola s velike udaljenosti, a presamouvjerenom Kariusu lopta kao da je prošla kroz ruke.

Champions League Final - Real Madrid v Liverpool Champions League Final - Real Madrid v Liverpool