Komentari 17

Skinuo paučinu! Školska akcija pa volejčina za eurogol Dinamu

1

Šitum je zabio već u 20. minuti nakon sjajne akcije koju je poveo Atiemwen. Osječani su malo pali nakon tog gola, ali dignuli su se iz pepela i preokretom stigli do vrlo važne pobjede od 2-1...

Dinamo je potpuno bez pritiska stigao u Gradski vrt jer su već osigurali naslov prvaka. Olma i Petkovića nema ni na klupi, ali dinamovci su svejedno pokazali svoju snagu.

Šitum je zabio već u 20. minuti nakon sjajne akcije koju je poveo Atiemwen. Osječani su malo pali nakon tog gola, ali ubrzo su se stabilizirali. Osječki mladići pokazali su želju i kvalitetu, a onda u 36. minuti i izvukli sjajnu akciju iz svoje vreće trikova.

Dinamo pao nakon preokreta, krivi su Talysov eurogol i Marić

Pilj je ukrao loptu, dao Kleinheisleru koji je fantastično namjestio Šorši. On je malo pričekao, predivno podbio Talysu Perreiri koji je na loptu naletio poput tenka, odvalio ju je volejem i od prečke je smjestio u gol! Prekrasna akcija Osijeka, zaslužili su gol!

VIDEO POGLEDAJTE OVDJE.

Zagorac loptu nije ni vidio, mogao se samo diviti potezu sjajnog Brazilca... Talys je odmah otrčao u zagrljaj Dini Skenderu koji mu je dao priliku otkad je stigao na klupu Osijeka. Također, treba napomenuti da je Brazilac ušao u igru samo šest minuta prije gola umjesto ozlijeđenog Bočkaja. Skender jednostavno zna znanje!

Talys je Osijekov Hulk, navijači ga obožavaju, priča hrvatski...

Osječani su se nastavili nadigravati s prvacima, a nagrada je stigla u 76. minuti. Loptu je rukom dirao Mario Musa, a Mirko Marić bio je siguran s 11 metara i donio svojoj momčadi jako bitnu pobjedu...