Komentari 469

Fantastičan posao u Bernu! A sad slijedi spektakl u Zagrebu

7

KAPITAL Zabio je Dinamo Young Boysima i izvukao 1-1 na krilima sjajnih Oršića i Hajrovića. Izvukli su tako kapitalan rezultat uoči uzvrata na svom Maksimiru sljedećeg utorka i tu se očekuje spektakl...

Dinamo Nenada Bjelice uistinu djeluje ozbiljno, a potvrda toga stigla je u Bernu gdje je Dinamo odigrao 1-1 protiv Young Boysa i tako si otvorio sjajnu situaciju uoči uzvrata na Maksimiru sljedećeg utorka (21 sat).

Ipak, čvrstih 4-1-4-1 Bjelice naišli su na velike poteškoće već na startu jer je Mbabu zabio neometano u drugoj minuti.

Prijetili su, igrali brzo na domaćem (umjetnom) travnjaku, no Dinamo se vratio u pravom trenutku zahvaljujući novoj sjajnoj partiji golmana Danijela Zagorca.

Na krilima fantastičnih krilnih igrača 'modri' su utišali Bern. Bijeg Mislava Oršića i hladnokrvna realizacija zicera prava su škola za sve ofenzivce i tim je potezom naš prvak stvari vratio na početak.

U drugom poluvremenu Dinamo je bio odličan u periodu od 50. do 60. minute. U 53. Olmo prijeti iz slobodnjaka, a u 57. Hajrovića zaustavlja Von Ballmoos.

Tri minute poslije fantastični Izet Hajrović 'časti ćevapima' lijevog beka Benita, puca, ali nažalost u stativu! Već u sljedećem napadu Mislav Oršić sjajno tuče izvana, opet, dobro intervenira Van Ballmoos.

Hrvatski prvak je koncentrirano odradio završnicu utakmice i tako uoči uzvrata napravio veliku stvar. U utorak 28. kolovoza očekuje se pravi šou na Maksimiru jer Dinamo je na korak do Lige prvaka.