Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Thiem osvojio set pa posustao: Đoković preokretom do slavlja

None Foto: Tony O'Brien

Mirisalo je na iznenađenje već na samom startu završnog turnira u Londonu, ali ipak se nije dogodilo. Novak Đoković sustigao je zaostatak i slavio protiv Dominica Thiema u tri seta

Srpski tenisač Novak Đoković pobjednički je krenuo u obranu naslova na ATP "mastersu" u Londonu, on je u susretu 1. kola skupine "Ivan Lendl" svladao debitanta na ovom turniru, Austrijanca Dominica Thiema sa 6-7 (10), 6-0, 6-2.

Thiem je dobio prvi set nakon čak 69 minuta borbe iskoristivši sedmu set-loptu u "tie-breaku", ali Đoković je projurio kroz preostala dva seta za samo 53 minute ispustivši samo dva gema.

U drugom susretu ove skupine igrat će Kanađanin Miloš Raonić i Francuz Gaël Monfils.