Komentari 4

Triler u Ledenoj! Medvjedi ipak do slavlja u susretu s 9 golova

10

Medveščak je vodio protiv Red Bulla 2-0, gosti su okrenuli i poveli 3-2. 'Medvjedi uzvraćaju i odlaze na 4-3 da bi gosti izjednačili šest minuta prije kraja. Rajsar pogađa za pobjedu 'medvjeda' tri minute prije kraja

U 38. kolu EBEL lige hokejaši Medveščaka na domaćem terenu pobijedili su Red Bull Salzburg 5-4 (2-3, 1-0, 2-1) u utakmici punoj obrata.

Medveščak je odlično otvorio utakmicu i nakon jedne minute već je bio u vodstvu pogotkom Sondra Oldena. Na 2-0 povisio je Samson Mahbod (4), a onda je uslijedio preokret. Brant Harris je zatresao mrežu u 8. i 12. minuti, a potom i Mario Huber (13), pa su gosti dobili prvu trećinu 3-2.

"Medvjedi" su došli do poravnanja 3-3 u završnici druge trećine, a strijelac je ponovno bio Olden (37), da bi nakon pet minuta posljednje trećine opet bili u vodstvu (4-3), a strijelac je bio Jozef Balej (45).

No, vodstvo domaćina je poništeno golom Johna Hughesa u 54. minuti. Ipak, Sašo Rajsar tri minute prije kraja utakmice donosi pobjedu "medvjedima" protiv četvrtoplasirane momčadi lige.

Bila je to šesta pobjeda Medveščaka u posljednjih sedam susreta i zagrebačka momčad ostala je na šestom mjestu sa 55 bodova, a u sljedećem susretu 12. siječnja gostuje kod Bolzana.