Komentari 6

Tužna zbilja Reala: Getafe dominantan na Coliseumu

1

"Tužna zbilja" glase prvi naslovi u španjolskim medijima nakon novog posrtanja Real Madrida, koji je na Coliseumu izgubio 3-1 od Getafea

Real Madrid svojim je "afficionadosima" priuštio još jedno ružno iznenađanje. Unatoč najavama o dobroj utakmici, protiv Getafea na stadionu Coliseum Alfonso Perez su zaista djelovali otužno. Trebalo je samo tri minute da prime prvi gol, kad je navijače Getafea u ekstazu poslao Juan Angel Albin. Urugvajac je vješto glavom uhvatio centaršut Martineza i najavio iznenađenje. Isti je igrač povisio na 2-0 u drugoj minuti drugog dijela, a dotad Real nije pokazao baš ništa. Nešto se pomaklo u 55. minuti kad je Saviola svojim prvim golom sezone smanjio na 2-1, no nije dugo trebalo čekati na "točku na i" Getafea. U 82. minuti Ikechuwu Uche na asistenciju nadahnutog Albina zapečatio je pobjedu, a uskoro ćemo znati da li i sudbinu Schustera na klupi Real Madrida.