Komentari 40

Užasan start! Bivši Dinamov kapetan 'pocrvenio' u derbiju

1

Taman kad se Domagoj Antolić ustalio kao Legijin prvotimac po dolasku u klub iz Varšave ove zime, napravio je dva koraka unazad.

U utakmici protiv Jagiellonie na domaćem terenu dobio je izravan crveni karton u 13. minuti poslije teškog faula nad protivničkim igračem Frankowskim.

Bio je to skroz zakašnjeli start i bivši je kapetan Dinama ružno ušao u nogu protivnika. Srećom, Frankowski se pridigao i nastavio igrati, nije pretrpio nikakve teže posljedice.

U momčadi Romea Jozaka Antolić je neizostavan član u proljetnom djelu budući da ima svih 360 minuta u nogama, a zanimljivo, zbog ovog je isključenja trener Legije morao vaditi Eduarda da Silvu u 37. minuti kako bi napravio taktičku zamjenu.

Gosti su u 44. minuti stigli u vodstvo preko Novikovasa iz penala u utakmici koja je izravno odlučivala o tome tko će biti prvoplasirana momčad Poljske poslije 25 odigranih kola.

Završilo je na kraju 0-2 za goste, Swiderski je pogodio u 88. minuti dok je crveni karton poslije dva žuta zaradio i bivši igrač Rijeke, Crnogorac Marko Vešović. To se dogodilo u 92. minuti utakmice.