Komentari 5

Valencia srušila Kovin Chelsea, Barkley promašio penal za egal

2

Nogometni zaljubljenici došli su na svoje! Počela je nova sezona Lige prvaka, a u prvoj večeri već je bilo šokova. Na prvom ispitnom roku pali su neki "odlikaši" pa tako i engleski Chelsea i Liverpool...

U skupini G u Francuskoj su Lyon i Zenit odigrali 1-1 te potvrdili da će ovo biti vrlo neizvjesna skupina. Poveli su Rusi preko Iranca Azmouna (41), a za Francuze je izjednačio Nizozemac Depay u 50. minuti iz penala. U ovoj skupini Leipzig je slavio kod Benfice s 2-1 s dva gola Tima Wernera.

POGLEDAJTE VIDEO:

00:19

U drugoj utakmici skupine e, RB Salzburg je s čak 6-2 nadigrao Genk, a u prvom dijelu bilo je čak 5-1. Tri gola je u prvom poluvremenu zabio Norvežanin Erling Haeland.

U skupini H u Londonu je Valencia iznenadila Chelsea s 1-0. Rodrigo je u 75. minuti zabio za Valenciju, a dvije minute prije kraja Barkley je promašio penal. Mateo Kovačić je igrao do 80. minute za Engleze.

Iako jako oslabljen u odnosu na čudesnu prošlu godinu Ajax je u Amsterdamu s 3-0 svladao Lille. Domagoj Bradarić je odigrao cijelu utakmicu za Francuze.

Dinamovci spremni za spektakl na Maksimiru: Atalanta, pazi se
Hej, što radiš? Tadić u slavlju ošamario Neresa pa ga poljubio

SKUPINA E

• NAPOLI - LIVERPOOL 2-0 (Mertens 82pen, Llorente 90+2)
  • RB SALZBURG - GENK 6-2 (Haeland 2, 34, 45, Hwang 36, Szoboslai 45+3, Junuzović 66//Lucumi 40, Ndogala 52)