Najnovije vijesti iz Hrvatske i Svijeta na 24sata

Varaždin se iščupao s igračem manje! Stolnik osigurao bod

None Foto: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Šesti Slaven Belupo ima sedam bodova, dok je Varaždin skočio na deveto mjesto s tri, jednim više od posljednjeg Intera. Na vrhu je Dinamo sa 13 bodova, drugi Hajduk ima 12, a treća Rijeka 10 bodova

U susretu 6. kola Prve HNL Slaven Belupo i Varaždin su u Koprivnici igrali 1-1 (0-0).

Strijelci: 1-0 Ejupi (57), 1-1 Stolnik (72).

Kada je početkom nastavka Varaždin prvo u 54. minuti ostao s igračem manje zbog isključenja Adžića, a odmah potom u 57. minuti Slaven Belupo stigao i do prednosti preko Ejupija, činilo se kako će domaćini ostvariti treću pobjedu zaredom. No, u 72. minuti se u gužvi u domaćem kaznenom prostoru najbolje snašao Stolnik i iz neposredne blizine poslao loptu u mrežu za 1-1.

Šesti Slaven Belupo ima sedam bodova, dok je Varaždin skočio na deveto mjesto s tri, jednim više od posljednjeg Intera koji od 21 sat dočekuje osmu Lokomotivu koja ima četiri boda.

Na vrhu je Dinamo sa 13 bodova, drugi Hajduk ima 12, a treća Rijeka 10 bodova.

Na stadionu Ivan Kušek Apaš sudio je Vučković iz Zagreba. (bt)

Komentari (9)
  • Pozivini pomaci u igri Varaždina,no i dalje nedovoljno za izlazak iz opasne zone..Svidjela se agresivnost na sredini terena,a pogotovo uloga prinove iz Saudijske Arabije u tome..Dečko čita igru plus ima i neophodnu dozu agresivnosti..Sa njim je srednji red izgledao puno bolje od prošlih utakmica.Čak se Varaždin i u skok igri poprilićno dobro nosio sa Slavenom...Dok je zadnja linija bila na trideset metara od Nevistića,to je izgledalo dobro ,no kad su se povukli zadnjih deset minuta utakmice skroz do golmana,Varaždin je opasno visio.Svaki napad Slavena je donosio opasnost po gol..Da nije pred sam kraj bilo fantastićne obrane Nevistića vjerovatno bi izgubili utakmicu.I dalje fali visine i kilaže(nedovoljno dobra selekcija),pa su neki dueli bili tragikomićni za gledati..Napad opako šteka..Benko odsjećen, okrenut leđima od gola..Branići koji su se pridodavali nedovoljno hrabri da bi ulazili u šesnaesterac.Budu proigrani,naprave prodor do visine 16 metara i onda ,umjesto da se sruće u kazneni prostor (centaršut,dupli pas ,udarac)povuku rućnu koćnicu i vraćaju loptu natrag u sredinu..Slaven je kompaktnija i kvalitetnija ekipa,tako da je za Varaždin ovaj bod veliki uspjeh.. Mislim da je ulazak u prvu ligu Varaždince pomalo uspavao..Nisu imali realnu predođbu VELIKE RAZLIKE u kvaliteti između prve i druge lige.I dalje im fali jedan agresivni viši igrač u sredini kao i jedan napadač tipa Ejupija kakvog ima Slaven.A prijelazni rok je pri samom kraju.

25. 8. 2019,   06:09
  • Sklaven je razocarao, Varazdin dobio bod, Slaven izgubio dva boda.

24. 8. 2019,   22:24
  • Tu utakmicu nitko nikad nebi okarakterizirao kao "sumnjiva" tekma. Moram priznat da me za jako jako lijep dobitak Slaven dotukao al tko me jebe kad umjesto Liverpoola stavim Hnl. I nije prvi put da me simpatični Belupo ubija u pojam

24. 8. 2019,   22:26