Komentari 40

Vida i Pivarić šokirali Partizan, Livaja spasio AEK od poraza

1

U Beogradu se igralo bez publike, Domagoj Vida bio je stoper, a Pivarić lijevi bek 90 minuta, dok je dvostruki strijelac Junior Moraes ušao u poluvremenu

U kasnijim utakmicama 2. kola Europske lige kijevski je Dinamo prestigao 0:2 u Beogradu, Hoffenheim je izgubio u Bugarskoj.

Skupina A
Makabi Tel Aviv - Villarreal 0:0, Astana - Slavia 1:1 (Tomasov 42 / Ngadeu-Ngadjui 18)
Poredak: Villarreal 4, Slavia 4, Makabi 1, Astana 1

Tino Sven Sušić igrao je 63 minute za Izraelce.

Skupina B
Partizan - Dinamo Kijev 2:3 (Ožegović 34, Kana 42 / Moraes 54 - 11 m, Bujalskij 68, Moraes 84), Skenderbeu - Young Boys 1:1 (Sowe 65 / Assale 72)
Poredak: Dinamo 6, Young Boys 2, Partizan 1, Skenderbeu 1.

U Beogradu se igralo bez publike, Domagoj Vida bio je stoper, a Pivarić lijevi bek 90 minuta, dok je dvostruki strijelac Moraes ušao u poluvremenu.

Skupina C
Ludogorec - Hoffenheim 2:1 (Djakov 46, Lukoki 72 / Kaderabek 2), Braga - Basaksehir 2:1 (Koka 26, Fransergio 90 / Belozoglu 28)
Poredak: Braga 6, Ludogorec 4, Basaksehir 1, Hoffenheim 0.

Kramarić je igrao cijeli susret za Hoffenheim, a Višća za Basaksehir. Nakon Kölna i Herthe, i treći njemački klub danas je izgubio!

Skupina E
Everton - Apollon 2:2 (Rooney 21, Vlašić 66 / Corpa 13, Yuste 88), Lyon - Atalanta 1:1 (Traore 45 / Gomez 57)
Poredak: Atalanta 4, Apollon 2, Lyon 2, Everton 1

Vlašić je ušao u poluvremenu, Maglica igrao cijeli susret i asistirao za prvi gol, Jakoliš je zamijenjen u 61. minuti, a gosti su u 86. ostali bez isključenog Robergea.

Skupina F
Sheriff - Kopenhagen 0:0, Lokomotiv - Zlin 3:0 (Fernandes 2 - 11 m, 6, 17)
Poredak: Lokomotiv 4, Kopenhagen 2, Sheriff 2, Zlin 1.

Manuel Fernandes zabio je za Lokomotiv hat trick u 17 minuta. Mikulić je branio 90 minuta, Kulušić igrao 90, kao i Mateo Sušić, a Brezovec 81 minutu za Sheriff.