Komentari 23

VIDEO Modrić slavio kao dijete. Pogledajte kako je oduševio sve

3

Luka Modrić ušao je u igru u 68. minuti kada je Real primio gol koji bi ga izbacio iz Lige prvaka. Imao je ključnu intervenciju pred golom Reala, a nakon utakmice je slavio pobjedu sa suigračima

Kada je Joselu u 91. minuti zabio drugi gol na utakmici svi su pomislili isto. Real Madrid je ponovno izveo čudesni preokret u Ligi prvaka, a Luka Modrić igrat će svoje šesto finale Lige prvaka. "Kraljevski klub" pobijedio je Bayern 2-1 na Santiago Bernabeuu i s ukupnim rezultatom od 4-3 izborili finale s Borussijom Dortmund na Wembleyju 1. lipnja.

Modrić je ušao u 69. minuti kada je zamijenio Tonija Kroosa. Samo minutu ranije, Alphonso Davies zabio je sjajan gol za vodstvo Bavaraca. Ancelotti je smjesta reagirao i ubacio u igru hrvatskog fantazistu.

Champions League - Semi Final - Second Leg - Real Madrid v Bayern Munich

"Vatreni" je odmah imao pozitivan utjecaj na igru Reala. Pokrenuo je akciju iz kornera za gol Federica Valverdea, koji je ipak poništen jer je Nacho stavio ruke na lice Joshue Kimmicha i gurnuo ga na travnjak. Modrić je zatim pokrenuo novu akciju Reala u 88. minuti koja je dovela do prvog gola Joselua, koji je pospremio odbijanac nakon udarca Viniciusa.

VIDEO Pogledajte šokantan gol Bayerna i zlatnu zamjenu Reala. Luka Modrić pokrenuo preokret!

Modrić će 1. lipnja igrati za svoj šesti trofej Lige prvaka, toliko ih nije osvojio nijedan nogometaš u povijesti, ali je još nekoliko realovaca na pet trofeja, poput Tonija Kroosa, Danija Carvajala, Nacha Fernandeza i Lucasa Vasqueza

Marca: Luka Modrić trčao je kao mladić. Majstorski je vodio juriš bijele konjice na Bernabeuu

Koliko Modriću znači ovaj rezultat očito je iz slavlja realovaca nakon utakmice. Zaletio se u zagrljaj suigraču Ederu Militau nakon posljednjeg sučevog zvižduka i oduševio španjolske komentatore.

Igrači Carla Ancelottija odjenuli su majice s natpisom "a por la 15", što bi u prijevodu značilo "po 15. titulu", čime su izrazili svoj san o 15. trofeju europskog prvaka u povijesti kluba.