Komentari 64

Vlašić opet zabio za CSKA, 8. gol Santinija u belgijskoj ligi...

1

Nikola Vlašić postaje sve značajnija karika moskovskog CSKA. Nakon prilično neuspješne epizode u Evertonu, Nikola se u Rusiji bolje snalazi. U Ligi prvaka zabio je Viktoriji Plzen, a sada i Spartaku u prvenstvu...

Nikola Vlašić opet je zabio gol! U velikom moskovskom derbiju donio je CSKA-u izjednačenje i bod (1-1) protiv Spartaka u 63. minuti, nakon što je Fernando doveo goste u vodstvo.

Niksi je primio loptu na 20 metara od gola i krasno plasirao s ruba šesnaesterca uz samu vratnicu! Igrao je cijeli susret, a Bistrovića nije bilo.

U Serie A, Napoli je bez većih problema došao do četvrte pobjede u pet kola nove sezone Serie A. Žrtva je bio Torino kojega je momčad Carla Ancelottija svladala rezultatom 3-1, a sve dvojbe oko pobjednika riješila je praktički već u uvodnih 20 minuta.

Inače, u momčadi Napolija je od prve minute krenuo Marko Rog i igrao do 61. minute kad je umjesto njega ušao Allan, a u 37. je zaradio žuti karton.

Anderlecht je u drugom nedjeljnom susretu preokrenuo i pobijedio Standard s 2-1. Gosti iz Liegea poveli su u 44. minuti, a izjednačio je Ivan Santini u 73. Prvi mu je to pogodak nakon pet utakmica posta za Anderlecht, već osmi ligaški ove sezone!

Nakon kornera je dočekao loptu koja je preskočila sve skakače na drugoj strani i opalio i pogodio suprotni kut! Pobjedu je donio Sanneh u 90.

Za Lokomotiv (poraz od Zenita 5-3), Vedran Ćorluka igrao je do 78. minute, a svoj prvi nastup nakon Svjetskog prvenstva imao je Ante Rebić za Eintracht. Ušao je u 69. minuti, a njegov klub je remizirao (1-1) s Leipzigom.