Komentari 14

Žuti je primio petardu u debiju: Šitum dobar, Kvržiću crveni!

1

Robiju Prosinečkom ovo je drugi mandat na klupi ovog turskog kluba. Prethodno ih je vodio od 2012. do 2013., a navijačima je posebno prirastao srcu jer ih je tada spasio od ispadanja u niži rang natjecanja...

Hrvatski trener Robert Prosinečki (51) neće baš po dobrome pamtiti ligaški debi u svom drugom mandatu u Kayserisporu. Žuti je preuzeo momčad u jako teškoj situaciji. U seriji su od četiri poraza zaredom i na začelju su turske prve lige, ali ništa bolja situacija nije ni nakon dolaska Prosinečkog.

Robert Prosinečki 00:59

Kayserispor je primio petardu u porazu od Alanyaspora (1-5), a nije se proslavio ni bivši igrač Rijeke Zoran Kvržić koji je dobio crveni karton.

Pula: Dinamo i Rijeka u finalu hrvatskog nogometnog kupa

On je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, bez ikakve potrebe, uletio protivničkom igraču s leđa, a sudac je odmah izvadio crveni karton.

Za Alanyaspor je prvi gol zabio Tzavellas u 38. minuti, ali nakon Kvržićevog isključenja, momčad Roberta Prosinečkog je potpuno potonula. Primili su čak četiri gol u drugom poluvremenu, a utješni gol za Kayserispor i konačni rezultat 5-1 zabio je Pedro Henrique.

Cijeli susret na poziciji lijevog krila odradio je i bivši nogometaš Dinama Mario Šitum koji je u Tursku stigao ovu zimu, nedugo nakon Kvržića.

Zagreb: Dinamo i Rijeka na Maksimiru igraju zaostalu utakmicu 6. kola HNL-a

I nakon ovog susreta Kayserispor je ostao zabetoniran za samo začelje s 10 bodova i mizernom statistikom od dvije pobjede, četiri remija i 12 poraza.

Zenica: Trening nogometnih reprezentativaca Bosne i Hercegovine

Robiju je ovo drugi mandat na klupi ovog turskog kluba. Prethodno ih je vodio od 2012. do 2013., a navijačima je posebno prirastao srcu jer ih je tada spasio od ispadanja u niži rang natjecanja. I ovaj put ima taj zadatak pred sobom, ali za sad nije dobro krenuo prema planiranom cilju...