Komentari 24

Jedan Osječanin sudi derbi kola, a drugi debitira u HNL-u...

3

Od subote do ponedjeljka igra se 31. kolo HNL-a, a najzanimljivije bi trebalo biti u Kranjčevićevoj gdje će kod Lokomotive u nedjelju od 17 sati gostovati Dinamo.

Splićanin sudi utakmicu Dinama i Varaždina na Maksimiru

Tu će utakmicu suditi Dario Bel, jedan od dvojice Osječana koji će biti u akciji u ovom kolu. Prvoligaški debi na utakmici Rudeš - Varaždin u ponedjeljak (17:00) imat će mladi Oliver Romić (28).

Zagreb: U 19. kolu Druge HNL sastali se Dinamo II i Croatia Zmijavci

Slaven Belupo u subotu (19.10) ugostit će Hajduk, glavni sudac bit će Patrik Kolarić. U ranijem subotnjem terminu na Opus Arenu u goste Osijeku stiže Istra 1961, sudi Zagrepčanin Ante Čulina.

Kolo će u nedjelju od 19:30 na Rujevici zaključiti Rijeka i Gorica, gdje će sudačku postavu predvoditi Mateo Erceg iz Benkovca.