Komentari 38

VIDEO Pogledajte kako su lokosi šokirali Rijeku u šest minuta i u finišu im zakucali i treći gol

Dvostruki šok uslijedio je u 43. minuti. Šotiček je u gužvi skrenuo loptu u mrežu rijeke, a stadionom se, kao i prilikom prvog gola, zaorilo "Dinamo, Dinamo". Zanimljivo, na tribini je bio i Sergej Jakirović

U svega šest minuta nogometaši Rijeke pali su u nokdaun u Kranjčevićevoj. Iz kojeg se više nisu digli. Lokomotiva je zabila dva gola i stekla veliku prednost nakon prvog poluvremena, pa, nakon gola Rijeke, u završnici zabila i treći za konačnih 3-1.

VIDEO Lokomotiva - Rijeka 3-1: Kiks Riječana u borbi za naslov! Dinamo ostaje na vrhu HNL-a

Lokosi su prvi puta mrežu zatresli još u 15. minuti, ali tada su suci nakon pregledavanja snimke odlučili da je golu Mudražije prethodilo zaleđe.

NK Lokomotiva i HNK Rijeka sastali se u 32. kolu SuperSport HNL-a

No, ni VAR više nije mogao spasiti Rijeku u 37. minuti.  Mudražija je ispratio ubačaj iz slobodnjaka, najbolje se snašao u gužvi pa iz blizine zatresao mrežu Nediljka Labrovića.

Dvostruki šok uslijedio je u 43. minuti. Šotiček je u gužvi skrenuo loptu u mrežu rijeke, a stadionom se, kao i prilikom prvog gola, zaorilo "Dinamo, Dinamo". Zanimljivo, na tribini je i Sergej Jakirović, koji je došao pogledati utakmicu rivala za naslov.

Riječani su gol nade postigli u 67. minuti. Smolčić je ubacio iz auta, loptu je s prve na drugu stativu prenio Mitrović, a nakon sjajnog okreta u sredini suprotnu malu mrežicu pronašao je Jorge Obregon.

Konačno, Lokomotiva je u ludoj završnici jurnula u kontru još jednom, Šotiček je bio precizan i krasno pogodio malu mrežicu za veliku pobjedu Lokomotive.